Ostrołęka

Ostrołęka

https://laflora.pl/poczta-ostroleka-kwiatowa

Ostrołęka to miasto położone w północno-wschodniej Polsce, nad rzeką Narew. Jest to jedno z najstarszych miast Mazowsza, którego historia sięga XIII wieku. Ostrołęka szczyci się pięknymi zabytkami i atrakcjami turystycznymi, takimi jak Muzeum Ziemi Ostrołęckiej czy Park Miejski im. Jana Pawła II. Miasto oferuje też liczne restauracje i bary oraz sklepy i galerie handlowe.

Kwiaciarnia „La Flora” znajduje się w samym centrum Ostrołęki przy ulicy Kościuszki 8/10. Oferta sklepu obejmuje szeroki asortyment kwiatów doniczkowych, bukietów ślubnych i okolicznościowych oraz dekoracji florystycznych na każdą okazję. Wszystkie produkty są starannie wykonane przez doświadczonych florystów, a dostawa odbywa się na czas i bezpiecznie pod adres klienta lub do miejsca uroczystości. Kwiaciarnia oferuje również usługę poczty kwiatowej, dzięki czemu można sprawić radość bliskim z dowolnego miejsca na świecie!

Komentarze |0|

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii